Vita Liberata uued tooted

Vita Liberata uued tooted

Vita Liberatat tuntakse kui maailma esimest toksilistest ainetest vaba, orgaaniliste isepäevituvate toodete kaubamärki. Sari on vallutanud nii maailmas kui ka Eestis tuntud nägude südamed. Seda fännavad näiteks Kim Kardashian, Rita Ora ja Rosie Huntington-Whiteley, aga ka Brigitte Susanne Hunt ja Liis Lemsalu.

Lisaks erinevatele isepruunistavatele kehatoodele on bränd turule tulnud ökoloogilise isepruunistava lahusega salvrätikutega. Biolagunevad salvrätikud on immutatud Vita Liberata kõrgelt hinnatud pHenomenal ökoloogilise isepruunistava lahusega, mis pakub pikemat päevituse kestvust ja loomulikku päevitustulemust.

Näotoodetest on uudiseks nahatooni ühtlustaja näole Beauty Blur Skin Tone Optimiser, mis on nii niisutav praimer kui ka naha viimistleja üheaegselt.  Õrn ja läbikumav toon katab, korrigeerib ja lisab loomulikku sära parima nahatooni saavutamiseks. Võite kasutada oma ilurutiini osana või eraldiseisvalt loomuliku, särava jume saavutamiseks.

Kolmandaks uudistooteks, selle suve hitiks, saab kindlasti Isperuunistav nahatooni ühtlustav CC-kreem Beauty Blur Sunless Glow Self Tanning Skin Tone Optimising CC Cream. Isepruunistav ja nahka ühtlustav praimer, mis annab nahale koheselt jumeka sära ning pikemalt püsiva jume. See nahatooni ühtlustaja ja HD praimer koheselt parandab ja täiustab teie jumet. Isepruunistav päevitus kujuneb 4-8 tunni jooksul, jättes kauni päikselise päevituse, mis kestab keskmiselt kuni 7 päeva.

Vita Liberata tooted ei sisalda eeterlikke õlisid, parabeene, alkoholi ega parfüüme ja nende valmistamisel on kasutatud unikaalset Odour remove tehnoloogiat, mis eemaldab isepruunistavatele kreemidele iseloomuliku lõhna. Tooted sobivad kasutamiseks ka lapseootel naistele.

Leia tooted meie veebipoest siit

 

Foto: Polhem PR Press day

0 comments

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published