Holistiline kosmeetikabränd Supermood nüüd saadaval ka Eestis

Holistiline kosmeetikabränd Supermood nüüd saadaval ka Eestis

Supermood on eksklusiivne Soomest pärit holistilise kosmeetika kaubamärk, mis lisaks looduslikele kosmeetikatoodetele sisaldab ka söödavaid ja terapeutilisi tooteid. Supermoodi brändi asutas tuntud Soome ilu- ja moeettevõtja Anne Kukkohovi 2014. aastal ning algusest peale on ilumärgi toodetes kasutatud ainult kõrgekvaliteedilisi koostisosasid, mis vastavad sertifitseeritud looduskosmeetika standarditele.

Nahka mõjutab toitumine, stress, hormonaalne tasakaal, magamisharjumused ning teisedki elustiilivalikud ja -muudatused. Seetõttu suhtub Supermood nahahooldusessesse kui terviklikku kogemusse. Kosmeetikatoodete arendamisel aksepteeritakse vaid kõige puhtamaid, premium-koostisosasid ning kõik tooted on ajendatud Supermoodi väärtustest lähtuvalt – need on keskkonnasõbralikud, eetilised ning puhtad.

Supermoodi kosmeetika olulisemaks tooraineks on Chaga seen (kasepuu koorel kasvav spetsiifiline seen), mida kutsutakse ka ravimtaimede kuningaks. See aitab taastada rakke ja kahjustatud kudesid, soodustab tervete rakkude kasvu ning aitab kaasa rakkude paranemisel. Samas aeglustab vananemist ja võitleb enneaegse vananemise vastu.

Supermood on erinevate tootesarjade loomisel lähtunud mitte ainult nahatüübist, vaid ka konkreetsetest meeleoludest. Iga tootesari aitab sisimas korrata ning süvendada positiivset mantrat – olgu selleks siis “ma tahan olla enesekindel” või “ma tahan välja näha värske ja hästi puhanud”.

Praeguseks on Supermoodi kaubamärk lisaks Soome turule saadaval ka kõikidel Tallinki laevadel ning ta omab turuosa lisaks veel nii Rootsi, Portugali, Saksamaa, Taani, Norra, Suurbritannia kui USA turul.

Supermoodi holistilised kosmeetikatooted on Eestis müügil Tallinna Kaubamajas, Lana Vallo Meigistuudios, Decoris showroom'is ja veebipoes decoris.ee.

Rõõmustav uudis!
Supermood'i toodetega on võimalik tutvuda nüüd ka Rocca al Mare I.L.U.'s

0 comments

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published

Previous

Glow Makeup Estonia | Supermood

Glow Makeup Estonia | Supermood

Next

Our story

Our story