Hea kliendikogemus 💛 Supermood Radiance Oil

Hea kliendikogemus 💛 Supermood Radiance Oil

Kuu aega tagasi, avastasin ennast embamas väikest, kuldse nektariga täidetud pudelikest...ning sellest embusest sai minu jaoks uue armastuse algus...

Minu esimene looduskosmeetika toote testimine: Supermood (Soome holistiline kosmeetikabränd), vananemisvastane sari Youth Glo, noorendav ja toitev näoõli Radiance Oil.

Usun, et minu puhul on tegemist väga adekvaatse ning realistlikult praktilisi tulemusi andva „testobjektiga“. Põhjus? 46. aastane, vananev ning viimased 5 aastat (olude sunnil) korralikult hooldamata kuperoosne näonahk, 4-aastase poja eest hoolitsev parajalt kurnatud üksikema. Ja nagu ikka, kõik elumured ning stress, kinnitavad jõudsalt ning silmnähtavalt kanda meie välimuses, ihu pinnal ja loomulikult meie organismis tervikuna.

Peale järjekordset pikka ning karmi talve, heitsin üle tüki aja, esimeste soojendavate kevadiste päikesekiirte valguses, korraliku pilgu peeglisse ning mu reaktsioon oli see, et tahtsin kiirelt peegli paksu kangaga igaveseks katta. Kuid ega selline „jaanalinnu“ efekt reaalsust ei muuda. Tundsin, et on viimane aeg ennast käsile võtta ja nii (kuidas keegi seda tõlgendab – õnnistus, kokkusattumus, saatus) olingi varsti peegli ees tagasi, hinge kinni hoides, määrimas esimest kuldset Radiance Oil tilgakest enda näonahale. Toote kirjeldus lootusandvalt meeles: „Noorendav ja toitev näoõli on puhas luksus nahale. Toode on rikkaliku ja täidlase konsistentsiga, sisaldades täiuslikus koosluses kibuvitsa- ja pohlaseemneõli.“ Erilise õndsa tunde tagas teadmine, et toode sisaldab ainult ökoloogilisi ning looduslikke koostisosi – ei mingit silme eest kirjuks võtvat Mendelejevi tabelit!

Olen alati eelistanud mahetooteid, olgu siis tegemist toiduga, ihuhooldus- või kodupuhastusvahenditega. Samas, minu probleemse näonahaga, pole ka öko märgistus näohooldusvahendil garantiiks, väga keeruline on mulle leida sobivat toodet, mis ei tekitaks minu nahal ärritust, punetust ja punne. Radiance Oil aga oli kohe esimesest tilgast justkui loodud minu jaoks! Kasutusjuhendil on kirjas, et piisab 2-3-st tilgast. Minu näonahk oli vist nii alatoidetud ja kuiv, et esimesed korrad läks mul hoopis 7 tilka näkku kuna nahk sõna-otseses mõttes õgis kõik tilgad enda sisse. 3-e tilgaga ei saa ma siiani hakkama – 4 tilka näopiirkonnas on minule sobiv, lisaks veel paar tilka kaelale ning dekolteele. Ja nii iga päev hommikuti ja õhtuti. Positiivne tulemus paistis silma juba teise kasutuspäeva õhtuks, näonahk oli ellu ärganud, väsinud kuivus kadunud, tervislik ja niisutatud jume tekkinud. Peale kolme regulaarset õli kasutusnädalat on positiivne tulemus säilinud: nahk jumekas, niisutatud, jättes nooruslikuma sära ja terve mulje. Ei mingeid nahaärritusi kordagi kasutusaja jooksul!

Supermood Youth Glo Radiance Oil on toode, mida jään kindlalt ka edaspidi kasutama!

 

Supermood Radiance Oil Bella Polar Eesti

Foto: Dermstore

0 comments

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published

Previous

Bella Polar Gua Sha

Bella Polar Gua Sha