2019. aasta ilumaailmas - Gua Sha

2019. aasta ilumaailmas - Gua Sha

Gua Sha on Hiina meditsiinist pärit naturaalne kivi, mis vallutab ökoloogilisi salonge nii USA's kui ka Koreas. 

 

Bella Polar Gua Sha

 

Südamekuju meenutav Gua Sha on tehtud kvaliteetsest roosast kvartsist ning on kasutusel olnud juba pea 700 aastat. Seda kivi kutsutakse ka, kui "Eastern Face Lift" või "Eastern Botox"Gua Sha on sile ning kindlasti ei kraabi see nahka. Ei ole oluline, mis vanusegruppi Sa kuulud - sellest on kasu kõigil.

Roosa kvarts on üks võimsamaid emotsioonide tervendajaid, mis avab kandja südame uutele ja positiivsetele tunnetele. Roosa kvarts inspireerib märkama ja väärtustama ilu nii endas kui teistes, samuti looduses, kuid eelkõige on selle imelise kristalli võimuses stimuleerida kujutlusvõimet ning toetada ka kõrgsagedusliku kunsti, muusika ja kirjanduse sündi. Huvitav fakt on veel see, et antiikajal tunti roosat kvartsi kui füüsilise ilu võimendajat, ning näiteks vanaegiptuse hauakambritest on leitud roosast kvartsist valmistatud noorendavaid näomaske. Nii egiptlased kui roomlased uskusid, et roosa kvarts tagab hea jume ning aitab vältida kortse. Roosat kvartsi austatakse ka Tiibetis ning teistes Aasia maades ning Hiinas on see tänaseni üks peamisi kive, millest kõikvõimalikke kujusid ja talismane nikerdatakse.

Imekaunis roosa kvarts, kristalliseerunud õrnroosa leek, on eelkõige südamekivi – tingimusteta armastuse ja rahu puhas manifestatsioon. See kristall kannab endas õrna ja naiselikku kaastunde energiat ning kiirgab välja hella armastust ja tervendust, toetust ja lohutust. Roosa kvarts keskendub otse ja vahetult sinu südametšakrale, tervendades motsionaalseid vigastusi, lahustades hirme ja vastumeelsust ning pannes jumaliku armastuse energia sinu energiakehades taas ringlema. Roosa kvarts äratab ka südames uinuva puhta ja kõiketervendava tingimusteta armastuse väe, mis tagab sügava rahulolutunde ning võimaldab armastust tõeliselt jagada ja vastu võtta.

 

Bella Polar Gua Sha Supermood Radiance Oil

 

Gua Sha kivi on kõige parem kasutada koos oma lemmik näoõliga, sest nii liugleb see üle näo sujuvamalt. Soovitame näiteks Supermood Youth Glo Radiance õli või kookosõli. Kui näol on akne, soovitame nendest kohtadest tunduvalt õrnemalt üle käia, kuid ei pea muretsema, kuna see sobib ka probleemsele nahale. Gua Sharoosa kvartsi kasutades muutub nahk natuke punaseks, seega soovitame seda kasutada enne magamaminekut. Hommikuks on punetus kindlasti kadunud. Kõige tipuks - see tunne, mis näonaha ja kaela masseerimisel tekib, on meeletult mõnus ja lõõgastav.

  • Näonahka masseerides liigu alati ülespoole

  • Tee 3-5 liigutust igal näopiirkonnal, kuid otsaesisel võid liigutusi kahekordistada

  • Kasuta Gua Sha roosa kvartsi erinevaid külgi erinevatel näopiirkondandel

  • Kasuta koos näoõli või paksu kreemiga, et kivi saaks nahal liugelda

  • Ära vajuta liiga tugevalt, sest võid kahjustada nahapinda

  • Lisaks näonahale võid kasutada ka kaelal ja dekolteel ning isegi jalataldadel

  • Harjutamine teeb meistriks!

 

Telli siit: Bella Polar Gua Sha ja Bella Polar Gua Sha + Supermood Radiance Oil komplekt

 

Fotod: Iti-Pätrik Järve

0 comments

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published