Bella Polar Gua Sha

Bella Polar Gua Sha

Ilumaailm on täis erinevaid instrumente ja vahendeid, mis lubavad teha Sinu nahaga imesid. Gua sha on Hiina meditsiinist pärit naturaalne kivi, mis vallutab ökoloogilisi salonge nii Ameerika Ühendriikides kui ka Koreas. Mis teeb selle nii populaarseks?

Südamekuju meenutav Gua Sha on tehtud kvaliteetsest roosakvartsist ning on kasutusel olnud juba pea 700 aastat. Kivil on ka teine nimi, milleks on Eastern botox ehk idamaine botox. Gua Sha on meeletult pehme ning kindlasti ei kraabi see nahka. Ei ole vahet, mis vanusegruppi Sa kuulud - sellest on kasu kõigil.

Bella Polar Eesti Gua Sha roosakvarts

Üheks populaarsemaks kasutuseesmärgiks võib lugeda näolihaste masseerimist, mille tulemuseks on särav ja pingul nahk. Hiina meditsiini kohaselt on näol olevad punktid ühenduses terve kehaga, seega kindlate punktide leidmiseks soovitame teha rohkem uurimustööd. Suurepärane omadus Gua Sha roosakvartsi kasutamisel on naha verevarustuse parandamine, mille tõttu saab ennetada kortsude teket või vähendada nende ilmet, helendada tumedaid pigmendilaike ja parandada naha elastsust.

Gua Sha kivi on kõige parem kasutada koos oma lemmik näoõliga, sest nii liugleb see üle näo sujuvamalt. Soovitame näiteks Supermood Youth Glo Radiance õli või kookosõli. Kui näol on akne, soovitame nendest kohtadest tunduvalt õrnemalt üle käia, kuid ei pea muretsema, kuna see sobib ka probleemsele nahale. Gua Sha roosa kvartsi kasutades muutub nahk natuke punaseks, seega soovitame seda kasutada enne magamaminekut. Hommikuks on punetus kindlasti kadunud. Kõige tipuks - see tunne, mis näonaha ja kaela masseerimisel tekib, on meeletult mõnus ja lõõgastav.

Mõned kasutusjuhendid:

  • Näonahka masseerides liigu alati ülespoole

  • Tee 3-5 liigutust igal näopiirkonnal, kuid otsaesisel võid liigutusi

    kahekordistada

  •  Kasuta Gua Sha roosakvartsi erinevaid külgi erinevatel näopiirkondandel

  •  Kasuta koos näoõli või paksu kreemiga, et kivi saaks nahal liugelda

  • Ära vajuta liiga tugevalt, sest võid kahjustada nahapinda

  • Lisaks näonahale võid kasutada ka kaelal ja dekolteel ning isegi jalataldadel

  • Harjutamine teeb meistriks!

 

Gua Sha nüüd saadaval Bella Polar veebipoes! Hea kingiidee sõbrale. Telli kivi SIIT

0 comments

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published