Tehes ostu meie e-poest www.bellapolar.ee toimetame kõik pakid teile tasuta Omniva pakiautomaatidesse

Eksklusiivsed ilubrändid

TASUTA TRANSPORT kõigile sinu lemmiktoodetele! 

 

SHOPPA NÜÜD

Testimonials

"Alustasin nende toodete kasutamist küll alles hiljuti, kuid vannun käsi südamel, et pole kunagi ühtegi ilutootesse nii kiiresti ära armunud kui Supermood'i Egoboost One Minute Facelift seerumisse. See on üks parimaid kingitusi, mida jõulukuuse alla poetada ning mis on üleüldse üks üdini kiiduväärt toode, nagu ka ülejäänud Egoboosti sari. Soovitan, soovitan, soovitan!"

Britta Talving, moesaadik ja blogija

"Mulle väga hästi sobis Egoboost sarjast seerum One Minute Facelift.
Kuna mul on üsna nähtavad miimilised kortsukesed silma ümber, valisin lifting-efektiga seerumi. Ja tõepoolest, ta suurepäraselt ajab nahka pingule ning silub kortsukesed. Ja mis minu jaoks ka päris tähtis - ta ei hakka kooruma, kui ma jätkan pärast meigi pealekandmisega. Nii et sobib suurepäraselt ka meigi aluskreemiks."

Lana Vallo, Glow Make-up, meigikunstnik

"Supermood Youth Glo Radiance Serum suurepäraselt ühtlustab näonahka valguspeegeldava tükkikeste tõttu ja loob tervislikku näosära. Võib kasutada nii jumestuskreemi alla praimerina, kui ka päevakreemi asemel. Absoluutne must have minu kosmeetikakotis."

Marina, Glow Make-up jumestaja

" Supermood on Soome holistiline ilubränd, mis jõudis hiljuti meie turule. Ma ei ole nende valikust jõudnud kaugeltki kõiki tooteid proovida, aga kaks lemmikut on juba välja sõelutud. Eriti head abilised on need juhul, kui ööuni on napiks jäänud või muidu iluvorm kesine.

Egoboost One Minute Facelift seerum tõmbab loperguse näo kenasti trimmi ja Egoboost Eyes Wide Open seerum teeb imet, muutes ka tuhmima pilgu kiirelt elevaks ja silmaümbruse naha siledaks."

Tiina Kruus, Anne&Stiil endine peatoimetaja

Meediapartnerid

Vita Liberata

Trystal™ Pressed Self Tanning Bronzing Minerals

Ilubrändid

Blog posts

Gua Sha kivi - Kasutusjuhend

Gua Sha kivi - Kasutusjuhend

Gua Sha on Hiina meditsiinist pärit naturaalne kivi, mis vallutab ökoloogilisi salonge.
Vita Liberata Body Blur Sunless Glow tooted -20%

Vita Liberata Body Blur Sunless Glow tooted -20%

Kiirusta! 💖 Meie e-poes www.bellapolar.ee on Vita Liberata Body Blur Sunless Glow tooted -20%.Kasuta kindlasti sooduskoodi “BODYBLUR20”Toote leiad...